ارز دیجیتال زی‌کش ZCash

ارز دیجیتال زی‌کش ZCash

ارز دیجیتال زی‌کش ZCash چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

زی‌کش چیست و چگونه کار می‌کند؟

بلاک‌چین مانند یک دفتر کل باز یا لجر باز عمل می‌کند. هر تراکنشی که یک کاربر انجام می‌دهد می‌تواند ردیابی شود. اما بسیاری از افراد به‌دنبال حریم خصوصی هستند. یکی از پرچمداران حفظ حریم خصوصی زی‌کش است که در ادامه از سایت ایرکا کریپتو به توضیح بیشتر آن می‌پردازیم:

ارز زی‌کش چیست؟

زی‌کش یک ارز رمزنگاری‌شده همتا‌ به همتای غیر متمرکز است. این ارز به‌عنوان یک فورک بیت‌کوین ایجاد شده بود و درست مانند بیت‌کوین دارای 21 میلیون کوین است. اما مقایسه این دو در اینجا به پایان نمی‌رسد. برخلاف بیت‌کوین، زی‌کش دارای حریم خصوصی کاملی است.

زی‌کش چگونه کار می‌کند؟

طبق تحقیقات ایرکا هولدینگ، زی‌کش پول دیگر بلاک‌چین و رمز ارزنگاری شده است که مبادلات خصوصی را در یک بلاک‌چین باز فراهم می‌کند. این امر به سازمان‌ها، خریداران و برنامه‌های جدید کمک می‌کند تا نکات مورد علاقه مبادلات خود را مشاهده کنند.

خرید و فروش ارز دیجیتال زی کش

توزیع کوین زی‌کش

چون زی‌کش یک فورک بیت‌کوین است، برخی شباهت‌ها با آن دارد.

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، زی‌کش دارای 21 میلیون کوین است و انتظار می‌رود تا سال 2032 همه آنها استخراج شوند. زی‌کش قبلا دارای گروهای از سرمایه‌گذاران بود که این ارز را با 1 میلیون دلار سرمایه شروع کردند. سپس سرمایه‌گذاران وعده 10 درصد پاداش از کل تامین را در طی یک دوره 4 ساله دادند. این پاداش، «پاداش موسس» نامیده شده است.

آیا زی‌کش آینده‌ای دارد؟

زی‌کش با مشکلات جدی روبرو بود که در نسخه 1.0 زی‌کش، تراکنش‌های خصوصی به پارامترهای عمومی SNARK وابسته بود. ایجاد این پارامترهای SNARK نیازمند ایحاد جفت کلید عمومی/خصوصی و سپس تخریب کلید خصوصی و حفظ کلید عمومی است. اگر کسی کلید خصوصی را نگه دارد، پس می‌توانند کوین‌های تقلبی ایجاد کنند! در زی‌کش، حریم خصوصی از چک کردن وضعیت کوین‌ ها توسط هر کسی جلوگیری می‌کند.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما