قیمت ارز دیجیتال ویوز دکس Waves

ارز دیجیتال ویوز دکس

ارز دیجیتال ویوز دکس Waves چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

ویوز دکس چیست و چگونه کار می‌کند؟

DEX نوعی ارز غیر متمرکز است که در بلاک‌چین ویوز ساخته می‌شود. DEX به کاربران کمک می‌کند تا توکن‌های خود را معامله کنند از جمله WAVES، BTC و دیگر دارایی‌ها در پلتفرم ویوز. یکی از موفق‌ترین بلاک‌چین‌ها، ویوز DEX است که در جهت ارزهای غیر متمرکز در بازار مدیریت می‌شود. این پلتفرم در سال 2016 توسعه یافته بود. در این مقاله از وب‌سایت ایرکا کریپتو در مورد این ارز صحبت خواهیم کرد.

ارز ویوز DEX چیست؟

ارز ویوز به کاربران کمک می‌کند تا ارزهای رمزنگاری شده را منتقل، صادر و ذخیره کنند. این پلتفرم ترکیبی از سیستم‌های غیر متمرکز ایمن همراه با ویژگی‌ها و مزیت‌های ارزهای متمرکز مرسوم است. ارز دیجیتال ویوز ابزارهای تجاری ایمن و سریعی را فراهم می‌کند. این ارز به BTC، ETH، LTC، WAVES، USDT، XMR و غیره دسترسی دارد. هدف این ارز، ارائه شبکه غیر متمرکز کارآمد و ایجاد پلتفرم انقلابی جدید است.

ویژگی‌های ویوز DEX

ویژگی مهم این ارز در سایت ایرکا هولدینگ عبارتند از:

ارز غیر متمرکز

مهم‌ترین ویژگی معامله در پلتفرم ویوز این حقیقت است که غیر متمرکز است. این بدین معنا است که کوین‌هایتان از طرف افراد قابل دسترسی نیستند یا دزدیده نمی‌شوند.

هزینه ثابت و پایین

ویژگی دیگر این ارز که نسبتا منحصربه‌فرد نیز است، ساختاربندی پایین هزینه‌ها است. قیمت هر توکن مجزا حدود 7.45 است که تا اندازه‌ای بیشتر از 2 سنت در هر معامله است.

خرید و فروش ارز دیجیتال ویوزدکس

معایب و مزیت‌های ویوز DEX

مزایای این ارز عبارتند از:

  • اجرای ارز غیر متمرکز در فناوری بلاک‌چین
  • هزینه پایین و رقابتی
  • دارایی‌های مختلف دیجیتالی در تجارت
  • کاربرپسند
  • پذیرفتن پرداختی‌های فیات

معایب این ارز عبارتند از:

  • بدون معاملات حاشیه
  • بدون برداشت ارز فیات
  • لیکوئیدیتی پایین

در کل، ویوز DEX یک ارز غیر متمرکز عالی است و یکی از توسعه یافته‌ترین ارزها در این صنعت محسوب می‌شود.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما