معرفی ارز دیجیتال ترون TRX

ارز دیجیتال ترون

ارز دیجیتال ترون TRX چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

ارز دیجیتال ترون چیست و چگونه کار می‌کند؟

ترون یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک‌چین است که فرد می‌تواند برنامه‌های غیر متمرکز را در آن ایجاد کند و محتوای رسانه‌ای را به‌اشتراک بگذارد. خود توکن TRX برای به‌دست آوردن دسترسی به ویژگی‌های خاص نرم‌افزار عامل استفاده می‌شود. بنابراین، هدف اصلی این توکن برای استفاده در شبکه ترون است. با این وجود، یک ذخیره ارزش محسوب می‌شود و می‌توان معاملات را در آن دنبال کرد، از این‌رو می‌تواند به‌عنوان یک ارز مجازی توصیف شود. در ادامه از سایت ایرکا کریپتو به توضیحات بیشتر در مورد ترون می‌پردازیم.

خرید و فروش ارز دیجیتال ترون

برای معامله در سایت عضو شوید و یا از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما مشاوره بگیرید

این ارز در سال 2017 توسط جاستین سان ایجاد شده بود. در اصل، TRX توکن‌های مبتنی بر ERC-20 بود که توسط اتریوم پشتیبانی می‌شد اما در سال 2018 این دو ارز از هم جدا شدند. در همان سال، ترون بیت تورنت را به‌دست آورد که بزرگترین سایت به‌اشتراک‌گذاری فایل بود و مرحله جدیدی در مسیر آنها برای ایجاد زمین بازی رسانه‌ای در اینترنت محسوب می‌شد. بیشترین قیمت TRX در ژانویه 2018 به‌دست آمده بود که قیمت این کوین به 0.30 دلار رسیده بود.

ارز ترون چگونه کار می‌کند؟

این شبکه بر طبق چند اصل کار می‌کند. اولین اصل این است که همه داده‌ها در این شبکه آزاد هستند و توسط هیچ مرکزی کنترل نمی‌شود. تولیدکننده‌های محتوا می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی را به‌دست آورند، در این مورد توکن TRX یا دیگر توکن‌ها که تحت حمایت TRX هستند به‌عنوان یک پاداش برای محتوای آنها در نظر گرفته می‌شود.

مرحله نهایی برنامه توسعه این شبکه شامل حمایت از بازی‌ها در این شبکه است. این بازی‌ها غیر متمرکز هستند و کاربران می‌توانند به‌طور مستقیم به تولیدکننده‌ها پاداش دهند.

آیا ترون پول واقعی است؟

ارز ترون TRX می‌تواند به‌عنوان ذخیره ارزش و یا به‌عنوان یک سرمایه استفاده شود و یا می‌توانید ترون را با دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده مبادله کنید. بنابراین می‌تواند به‌عنوان «پول واقعی» در نظر گرفته شود. با وجود این، کاربرد اصلی این توکن، تعامل با dApps است.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما