معرفی ارز دیجیتال سولانا Solana

ارز دیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا Solana

IRCA Crypto

قیمت ارز دیجیتال سولانا

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

معرفی ارز دیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا چیست؟

از زمانی که ارزهای رمزنگاری‌شده مورد توجه همه قرار گرفت، نگرانی‌هایی در مورد تاثیر «استخراج ارز» به‌وجود آمده بود. ارزهایی مانند بیت‌کوین و اتریوم 91 تراوات انرژی را برای استخراج مصرف می‌کنند که نگران‌کننده است!! در این مقاله از سایت ایرکا کریپتو می‌خواهیم در مورد سولانا توضیح بدهیم که یک شبکه بلاک‌چین است که می‌تواند برای ایجاد برنامه‌های DeFi و توکن‌های SOL استفاده شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال سولانا

برای معامله در سایت عضو شوید و یا از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما مشاوره بگیرید

سولانا چیست؟ سولانا یک شبکه بلاک‌چین برای ایجاد رمزهای ارزنگاری‌شده مانند اتریوم و بیت‌کوین است. تنها تفاوت بین سولانا و اتریوم، سرعت بالای تراکنش‌ها در سولانا است. در واقع می‌توان گفت در این پلتفرم در هر ثانیه 50 هزار تراکنش انجام می‌شود که این ارز را منحصربه‌فرد کرده است.

پروتکل سولانا سریع و ایمن است. شبکه بلاک‌چین «غیر متمرکز» که سولانا نشان می‌دهد، ترکیبی از سهام اثبات و اثبات تاریخچه است. این ارز به زبان برنامه‌نویسی TRUST ایجاد شده است که حفاظت از معاملات را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های ارز سولانا

در ادامه به ویژگی‌های سولانا از سایت ایرکا هولدینگ می‌پردازیم:

اثبات تاریخ

شبکه بلاک‌چین بیت‌کوین و اتریوم برای کنترل پایگاه داده‌ها از رویکرد «اثبات کار» پیروی می‌کنند (بدین معنا که هر نُد در شبکه بلاک‌چین قبل از هر ورودی جدید به اجماع می‌رسد).

اثبات کار (PoW) کاملا پیچیده است و سرعت تراکنش‌ها را آهسته می‌کند که یکی از معایب سیستم PoW محسوب می‌شود. درحالیکه اثبات تاریخ بدین معنا است که یک بلاک جدید می‌تواند بدون هرگونه توافق دو طرفه به شبکه بلاک‌چین اضافه شود. اثبات تاریخ، سرعت تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد.

الگوریتم تحمل خطای بیزانس (BFT)

سیستم BTF مانند یک سپر ایمنی برای اکوسیستم سولانا محسوب می‌شود که تضمین می‌کند که شکست یک ند ویژه بر کار کردن کل سیستم تاثیری نمی‌گذارد. این الگوریتم به ندها کمک می‌کند تا به کار کردن حتی بعد از چندین شکست ادامه هند.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما