معرفی ارز دیجیتال سیاکوین SiaCoin

ارز دیجیتال سیاکوین

ارز دیجیتال سیاکوین Siacoin

IRCA Crypto

قیمت ارز دیجیتال سیاکوین

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

معرفی ارز دیجیتال سیاکوین

ارز دیجیتال سیاکوین چیست ؟

از زمانی که بیت‌کوین ایجاد شده بود، بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای توسعه سریع بازار ارز و بلاک‌چین پیدایش یافته‌اند. سیاکوین نیز یک آلت‌کوین است که دارای کاربردهای خاصی است و در سال 2013 به‌عنوان یکی از اولیه‌ترین ارزهای رمزنگاری‌شده تاسیس یافت، درحالیکه نسخه بتای شبکه سیا (Sia)  در سال 2015 راه‌اندازی شد.

سیاکوین یک شبکه مبتنی بر بلاک‌چین همتا به همتا (P2P) است که به‌عنوان ذخیره ابری غیر متمرکز عمل می‌کند. این ارز، خدمات ذخیره‌سازی را برای کاربران خود فراهم می‌کند. در سیاکوین، کاربران و شرکت‌کنندگان شبکه می‌توانند فضای ذخیره‌سازی را از یکدیگر کرایه کنند که یک گزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای محسوب می‌شود.

ارز سیاکوین چگونه کار می‌کند؟

شبکه سیاکوین براساس سیستم همتا به همتا است که به شرکت‌کنندگان شبکه کمک می‌کند تا به‌عنوان میزبان و اجاره‌دهنده در اکوسیستم غیر متمرکز عمل کنند. کاربران شبکه سیا کاملاً مسئول داده‌ها و فضای ذخیره‌سازی خود هستند، درحالیکه اجاره‌کننده‌ها در تبادل برای خدمات خود برای میزبانی در سیاکوین هزینه پرداخت می‌کنند. این شبکه توسط نُدها حمایت می‌شود، درحالیکه سیستم سیاکوین، داده‌های کاربران را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم می‌کند و آن را در بین گره‌ها تقسیم می‌کند. یک گره تصادفی نمی‌تواند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کند چون خصوصی است و می‌تواند از طریق کلیدهای خصوصی دسترسی داشته باشد. حتی اگر یک گره بتواند به داده‌ها دسترسی داشته باشد، تنها به بخشی از آن دسترسی خواهد داشت که اطلاعات را بی‌فایده می‌سازد.

خرید و فروش ارز دیجیتال سیاکوین

برای معامله در سایت عضو شوید و یا از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما مشاوره بگیرید

به‌خاطر توزیع در نُدها، سطح تغییرپذیری کاهش پیدا می‌کند و در نتیجه سطح امنیت افزایش پیدا می‌کند. هر تکه اطلاعات به سی قسمت تقسیم می‌شود. با توجه به ماهیت غیر متمرکز شبکه، سیاکوین می‌تواند واکنش فوری در زمان واقعی را فراهم کند چون کاربران نباید منتظر سرور اصلی برای واکنش به پرس‌وجو بمانند. سیاکوین بر اساس پروتکل اثبات کار (PoW)   است که بدین معنا است که کوین‌های SC می‌توانند استخراج شوند.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما