ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring چیست ؟

قیمت لحظه ای ارز لوپرینگ

ارز دیجیتال لوپرینگ Loopring

IRCA Crypto

قیمت ارز دیجیتال لوپرینگ

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

معرفی ارز دیجیتال لوپرینگ

ایرکا کریپتو

ارز دیجیتال لوپرینگ چیست و چگونه کار می‌کند؟

ارز لوپرینگ (Loopering) توکنی است که به پروتکل لوپرینگ قدرت می‌دهد. این پروژه توسط دنیل وانگ تشکیل شده بود که مهندس نرم‌افزار سابق در گوگل در سال 2017 بود. لوپرینگ تلاش می‌کند تا شفافیت، سرعت و ایمنی را حل کند. امروزه، موسسه لوپرینگ یک سازمان غیرانتفاعی است که در حال توسعه این پروژه است.

خرید و فروش ارز لوپرینگ

برای معامله در سایت عضو شوید و یا از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما مشاوره بگیرید

برطبق تحقیقات سایت ایرکا کریپتو، لوپرینگ یک پروتکل باز برای ایجاد پروتکل صرافی غیر متمرکز (DEX) در بلاک‌چین اتریوم است. این تیم توسعه برنامه‌هایی برای گسترش قابلیت‌های لوپرینگ در شبکه‌های نئو و QTUM داشتند. با این وجود، تیم لوپرینگ اعلام کردند که آنها بر روی گسترش NEO تمرکز نمی‌کنند و گسترش QTUM متوقف شده است.

توکن لوپرینگ، LRC برای اولین بار در سال 2017 راه‌اندازی شد و ارزش آن تا 45 میلیون دلار اتریوم (ETH) افزایش یافت. با این‌وجود، بخش زیادی از این مقدار به دلیل برخی مقررات در آن زمان به سرمایه‌گذاران بازگردانده شد. بقیه آن برای پروژه لوپرینگ هزینه شد.

صرافی ارز لوپرینگ 

لوپرینگ (LRC) یک توکن ERC20 برای پروتکل باز لوپرینگ است. هدف از این پروتکل تبدیل شدن به یک اکوسیستم هیبریدی است.  لوپرینگ به‌دنبال ارائه پاداش‌هایی برای همه شرکت‌کنندگان این اکوسیستم برای ماندگار کردن صرافی غیر متمرکز است.

پروتکل لوپرینگ

لوپرینگ یک پروتکل  Rollup است که ترکیبی از قراردادهای هوشمند اتریوم و مدارهای دانش صفر (ZK) برای ایجاد امنیت و مقیاس‌پذیری است. zk-Rollup اولین پروتکلی بود که در شبکه اتریوم استفاده شد.

ارز دیجیتال لوپرینگ چگونه کار می‌کند؟

این پروتکل بر رینگ ماینرها برای برآوردن وظایف ضروری تاکید می‌کند. رینگ ماینرها به اجرای سفارشات در صرافی‌ها برای پاداش‌‌ها کمک می‌‌کند. ماینرها پاداش پرداخت شده را به وسیله تریدرها برای یک سفارش به صورت زیر دریافت می‌کنند:

  • تریدرها می‌توانند حداکثر توکن LRC را تنظیم کنند
  • تریدرها می‌توانند مارجین قابل ادعا را برای یک سفارش ویژه تعیین کنند.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما