ارز دیجیتال کلایتون Klaytn چیست ؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال کلایتون

ارز دیجیتال کلایتون Klaytn چیست؟

IRCA Crypto

قیمت ارز دیجیتال کلایتون

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سوءاستفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

معرفی ارز دیجیتال کلایتون (Klaytn)

ایرکا کریپتو

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال کلایتون (Klaytn)

صنعت ارز رمزنگاری علیرغم این حقیقت که تنها به مدت بیشتر از یک دهه است که مشغول فعالیت است، شاهد تولد هزاران ارز دیجیتالی بوده است. در نتیجه یادگیری در مورد هر ارز رمزنگاری‌شده در بازار می‌تواند چالش‌برانگیز باشد مخصوصا برای مبتدیان. به‌طور قابل توجهی هر ارز دارای زیرساختار مخصوص به‌خود است که معمولا یکی از چهار نوع اصل پروتکل بلاک‌چین است: خصوصی، عمومی، کنسرسیوم یا هیبریدی. در اکثر موارد، این ارزها به‌وسیله نوع بلاک‌چینی مشخص می‌شوند که ساخته شده‌اند. کلایتون نیز یک پروژه بلاک‌چین عمومی متمرکز بر کسب‌وکار است که مزیت‌های بلاک‌چین عمومی را به‌همراه دارد مانند داده‌های غیر متمرکز و کنترل و نظارت توزیع‌یافته. در ادامه از سایت ایرکا کریپتو به توضیح بیشتر این ارز می‌پردازیم.

ارز کلایتون چیست؟

کلایتون استفاده از شبکه مدولار را فراهم می‌کند که به کسب‌وکارها این اجازه را می‌دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از همه مهم‌تر خدمات مبتنی بر بلاک‌چین را بر روی کلایتون ارائه کنند.

خرید و فروش ارز کلایتون
برای معامله در سایت عضو شوید و یا از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما مشاوره بگیرید

این بلاک‌چین‌های سرویس‌گرا به‌عنوان زنجیره‌های خدماتی اشاره می‌شوند که به ماهیت اصلی اکوسیستم کلایتون کمک می‌کنند. با در نظر گرفتن این نکته که این زنجیره‌های خدماتی انعطاف‌پذیر هستند، پس می‌توانند با هر نوع خدمات وب تطابق یابند، به‌جز مواردی که مربوط به شرط‌بندی و سفته‌بازی مالی هستند.

ارز دیجیتال کلایتون چگونه کار می‌کند؟

کلایتون از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (POS) با نسخه تحمل خطای بیزانس استانبول (IBFT) استفاده می‌کند. به‌طور ویژه‌ای کلایتون از BFT عملی استفاده می‌کند که به شبکه این امکان را فراهم می‌کند که در زیر ساختار هیبریدی عمل کند. این زیرساختار تحت دستخوش کلایتون نمی‌تواند در جایی به‌دست آید که POS یا POW به‌طور جداگانه استفاده می‌شوند. با این وجود، علیرغم استفاده از IBFT، کلایتون به مبتدیان کمک می‌کند تا از مکانیسم اجماع POS استفاده کنند که تنها از تعداد محدودی از تاییدکننده‌ها پشتیبانی می‌کند.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما