ارز دیجیتال دیجی بایت DigiByte چیست ؟ قیمت ارز دیجی بایت

قیمت ارز دیجیتال دیجی بایت

ارز دیجیتال دیجی بایت DigiByte چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

دیجی بایت چیست؟

دیجی بابت یک ارز دیجیتال است که موسس و خالق آن جارد تیت است. پروژه دیجی بایت از سال 2013 آغاز شده است. این ارز دیجیتال به مدت 6 سال آزمایش شده است و ثابت کرده است که به عنوان یک بلاک‌چین از امنیت بالایی برخوردار است. منحصرترین ویژگی دیجی بایت این است که شبکه بلاک‌چین آن از 5 الگوریتم ماینینگ استفاده می‌کند در حالی که بیشتر بلاک‌چین‌های دیگر از یک الگوریتم استفاده می‌کنند. این 5 الگوریتم برای ایجاد امنیت بیشتر و غیر متمرکز کردن شبکه استفاده می‌شود.

نحوه استخراج دیجی بایت

برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر که از الگوریتم اثبات کار(POW) استفاده می‌کنند، دیجی بایت از پنج الگوریتم مختلف Skein، Scrypt، Sha256، Qubit و Odocrypt استفاده می‌کند. جوایز ماینینگ به طور مساوی در هر الگوریتم توزیع می‌شوند. در این صورت استخراج دیجی بایت بر روی هر نوع نرم‌افزار و رایانه‌ای با CPU و GPU امکان‌پذیر است. پس برای استخراج دیجی بایت، باید ابتدا الگوریتم مورد نظر برای ماینینگ را انتخاب کنید و همچنین یک نرم‌افزار مناسب برای ماینینگ دانلود کنید.

ارز دیجیتال دیجی بایت چگونه تولید می‌شود؟

شبکه ارز دیجیتال دیجی بایت یک برنامه ثابت برای عرضه و تولید این ارز دیجیتال دارد. طبق این برنامه، در مجموع 21 میلیارد دیجی بایت ظرف 21 سال تولید خواهد شد. اولین ارز دیجیتال دیجی بایت در سال 2014 استخراج شد و آخرین مورد آن طبق این برنامه در سال 2035 استخراج خواهد شد.

نحوه خرید ارز دیجیتال دیجی بایت

نحوه انجام این کار به روش پرداخت شما و این‌که به دنبال خرید چقدر دیجی بایت هستید، بستگی دارد. اما به‌طور کلی خرید دیجی بایت با استفاده از یک ارز دیجیتال دیگر، ارزان‌ترین راه با کمترین موانع است. می‎‌توانید با ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت‌کوین، اتریوم و تتر، دیجی بایت تهیه کنید. بعد از خرید دیجی بایت، برای نگهداری از آن به یک کیف پول احتیاج دارید.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما