ارز دیجیتال کریپتو دات‌ کام Crypto.com چیست؟

ارز کریپتو دات‌کام

ارز دیجیتال کریپتو دات‌کام Crypto.com چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال کریپتو دات‌کام

ارز دیجیتال کریپتو دات‌کام به خاطر ویژگی‌های متعددی که دارد می‌تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که به‌دنبال این نوع پلتفرم هستند. این ارز یک پلتفرم آنلاین است که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا در ارزهای رمزنگاری‌شده سرمایه‌گذاری کنند. در این پلتفرم، سرمایه‌گذار می‌تواند خرید و فروش کند و حتی قبض پرداخت کند. این پلتفرم به آهستگی در جهان روبه‌رشد است. در ادامه از مقاله ایرکا کریپتو به توضیح بیشتر این ارز می‌پردازیم.

اپلیکیشن کریپتو دات کام چیست؟

اپلیکیشن کریپتو دات کام و وب‌سایت آن یک شرکت خدمات دارایی دیجیتالی جهانی است که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا به راحتی و موثربخشی در ارز رمزنگاری‌شده سرمایه‌گذاری کنند. این اپلیکیشن انواع محصولاتی را ارائه می‌کند که می‌توانند خریداری و مبادله شوند یا به‌فروش روند.


ویژگی‌های کریپتو دات‌کام

در ادامه به ویژگی‌های این ارز اشاره می‌کنیم:

  • کیف پول

کریپتو دات‌کام فهرست کاملی از کیف پول‌ها را ارائه می‌کند که می‌توانند ارزهای رمزنگاری‌شده را در صرافی سهام ذخیره کنند. کاربران می‌توانند از کیف پول سفید برای جلوگیری از دزدیدن ارز شخصی جلوگیری کنند.

  • نمودار تعاملی

 کاربران این پلتفرم به انواع شاخص‌های مدیریت احتمال خطر دسترسی دارند.

  • بورس اوراق بهادار

یک پلتفرم تریدینگ که کاربرد آن راحت است به کاربر کمک می‌کند تا مبادله کنند.

  • شاخص‌ها

این پلتفرم شامل مجموعه کاملی از ابزارهای تحلیل فنی است که کاربران برای مدیریت خطرها و برای پشتیبانی تحلیل فنی پیچیده‌تر استفاده می‌شوند.

  • نمودارها

پلتفرم کریپتو دات‌کام نمودارهای تعاملی را برای معامله‌گرها فراهم می‌کند تا سفارشات را خرید و فروش کنند و از اهداف سرمایه‌گذاری حمایت کنند. پلتفرم تریدینگ کریپتو از ابزارهای تردینگ کریپتو در پلتفرم خود استفاده می‌کند. این نمودار باعث می‌شود تا استفاده از شاخص‌های پیچیده را آسان کند.

گزینه‌های واریز و برداشت کریپتو دات‌کام

کریپتو دات‌کام، برداشت و واریز وجه را در ارز رمزنگاری‌شده و ارز فیات آسان کرده است. به کمک کریپتو دات‌کام، کاربرانی که قبلا ارز رمزنگاری‌شده داشتند می‌توانند ارز رمزنگاری‌شده با کارت اعتباری از طریق اپلکیشین کریپتو دات‌کام بخرند.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما