ارز دیجیتال سلو CELO چیست ؟ خرید ارز سلو

ارز سلو

ارز دیجیتال سلو CELO چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

سلو چیست و چگونه کار می‌کند؟

سلو ارز رمزنگاری‌شده جدیدی است که هدف آن ارائه روشی سریع‌تر، ارزان‌تر و موثرتر برای تبدیل پول به 6 میلیون کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان است. سلو به‌طور متفاوت‌تری نسبت به دیگر ارزهای رمزنگاری مشهور کار می‌کند. برای شروع با آن نیازی به هیچ‌گونه دانش قبلی در مورد ارزهای رمزنگاری شده ندارید.

سلو دارای دو کوین است:

  1. سلو دلار
  2. سلو یورو.

اما این کوین‌ها استیبل کوین هستند.

در ادامه در سایت ایرکا کریپتو به توضیح بیشتر این ارز می‌پردازیم:

 سلو چیست؟

وظیفه سلو، برقراری ارتباط افراد در سراسر جهان و فراهم کردن ثبات مالی برای افرادی است که به آن نیاز دارند- البته به‌کمک فناوری بلاک‌چین. در واقع سلو پلتفرمی است که به انواع ارزهای رمزنگاری شده کمک می‌کند. این بدین معنا است که سلو فقط یک کوین نیست بلکه چندین کوین است و چندی استیبل کوین.

سلو چگونه کار می‌کند؟

هر سلو کوین در گردش به‌وسیله سلو رزرو (Celo Reserve) حمایت می‌شود که CELO را تشکیل می‌دهد  (یک دارایی تامین ثابت بومی). تعدادی از سلو کوین‌های در گردش می‌توانند با نوسانات مورد تقاضا تطابق یابند. رزرو می‌تواند سلو دلارهای بیشتری را به حالت گردش درآورد و در عین حال سلو یوروها را از گردش خارج کند و برعکس.

 چرا باید ارز سلو را بخریم؟

سلو کاملا متفاوت از ارزهای دیگری است که ممکن است بشناسید. این ارز کاملا غیر متمرکز است و همچنین دارای چندین لوکال کوین است. این ارز بسیار ارزان‌تر از انتقالات بانکی است. انتقالات بانکی اغلب هزینه زیادی در پی دارند مخصوصا زمانی که بین‌المللی باشند. حتی این انتقالات می‌توانند روزها طول بکشند. در مقایسه، تبادل پول با سلو به شما کمک می‌کند تا بدون واسطه به دوستان یا خانواده خود پول بفرستید. ویژگی مهم دیگر سلو این است که ایمن است و از دزدیده شدن پول‌تان جلوگیری می‌کند

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما