ارز دیجیتال کاردانو یا ADA چیست؟ نمودار قیمت ارز کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو ADA چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

کاردانو چیست؟

کاردانو نوعی ارز رمزنگاری شده و شبکه غیر متمرکز است که در فناوری بلاک‌چین ساخته شده است. شبکه کاردانو قادر به انجام قراردادهای هوشمند و اپلیکشین‌های غیر متمرکز بر روی نرم‌افزار در حین حفظ امنیت فراهم شده توسط بلاک‌چین‌های مشابه است. در ادامه از مقاله سایت ایرکا کریپتو به توضیح بیشتر این ارز دیجیتالی می‌پردازیم.

خرید و فروش ارز کاردانو

برای معامله انواع ارز دیجیتال در سایت عضو شوید و یا از راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما مشاوره بگیرید

کاردانو یک شبکه مبتنی بر بلاک‌چین است که اکنون کاردانو با نماد ADA مبادله می‌شود و شبکه کاردانو مناسب قراردادهای هوشمند و دیگر برنامه‌های توزیع‌یافته است. اولین نسخه آن در سال 2017 راه‌اندازی شده بود.

ویژگی مهم کاردانو

ADA ارز اصلی در شبکه کاردانو محسوب می‌شود و همچنین برای پرداخت هرگونه کارمزدی که برای تراکنش‌ها پرداخت می‌شود، از ADA استفاده می‌شود. این ارز در مقایسه با دیگر ارزهای رمزنگاری شده، دوستدار محیط زیست محسوب می‌شود، چون معاملات آن در شبکه کاردانو تایید می‌شوند. جدا از دوستدار محیط زیست بودن ارز کاردانو، شبکه کاردانو به قراردادهای هوشمند و برنامه‌های توزیع‌شده قدرت می‌دهد.  IOHK در آوریل 2021 اعلام کردند که آنها پلتفرمی را با استفاده از شبکه کاردانو برای کنترل نیازهایی مانند حساب امانی (اسکرو)، عملیات استیبل کوین‌های متمرکز و ردیابی زنجیره تامین ساخته‌اند. کاربرد جالب دیگر کاردانو، ایجاد توکن‌های ارز رمزنگاری شده با چندین دارایی خودتان است. بسیاری بر این باور هستند که کاردانو فرصت خوبی برای موفقیت‌های طولانی‌مدت است.

کاردانو چگونه کار می‌کند؟

برخلاف بسیاری از کوین‌ها مانند بیت‌کوین و لیتکوین، نمی‌توانید از کاردانو برای ایجاد کوین‌های جدید استفاده کنید. کاردانو از روش اثبات سهام برای تایید ایجاد بلاک‌های جدید استفاده می‌کند. کاردانو یلاک‌های جدید را بر اساس  کنترل مشارکت‌های سهام در شبکه کاردانو ایجاد می‌کند.

نکته مهم سایت ایرکا هولیدنگ: افرادی که ADA دارند می‌توانند ارز خود را برای استخر سهام محول کنند که برای انتخاب رهبر سهام برای ایجاد بلاک رای می‌دهند. در عوض، افرادی که ADA خود را شرط‌بندی می‌کنند، پاداش داده می‌شوند.

امکان خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو توسط صرافی ارز دیجیتال وجود دارد .همچنین از طریق کارشناس آنلاین سایت برای معامله انواع ارز دیجیتال پیام بگذارید .

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما