بررسی سهام فستلی در متاورس !

سهام فستلی در متاورس

همه چیز در مورد سهام فستلی در متاورس

Metaverse

سرمایه‌گذاران متاورس اُمید زیادی به سهام متاورس دارند. در این قسمت از سایت ایرکا کریپتو از زیرمجموعه ایرکا هولدینگ به توضیح یکی از سهام‌های معروف متاورس می‌پردازیم که یکی از برندگان اصلی در موج بعدی فناوری است. با سهام فستلی در متاورس آشنا می‌شویم.

سرمایه گذاری در متاورس

فستلی (Fastly)

تاخیر یا data lag به‌عنوان نتیجه‌ای از محاسبه ابرکی و غیرمتمرکزسازی به وجود آمده است. افرادی زمانی با آن مواجه می‌شوند که در موتور جستجوی خود بر روی لینکی کلیک کنند و منتظر صفحه بعدی یا لود صفحه باشند. data lag می‌تواند به‌عنوان یک درد در گردن در صورت رانندگی در ماشین یا عمکرد جراحی با رباتیک ظاهر شود.

فستلی چیست ؟

فستلی (Fastly، 40.44  دلار)، کسب‌وکاری است که تخصص آن در زمینه محاسبه و فناوری است. FSLY یک سیستم محاسباتی را اجرا می‌کند که سرورها و دیگر دستگاه‌ها را به نقطه‌ای متصل می‌کند که در آنجا داده‌ها ایجاد شده‌اند. فناوری مورد استفاده توسط فستلی می‌تواند 145 گیگابایت داده را در هر ثانیه به 28 کشور انتقال دهد. از همه مهم‌تر، به کاهش زمان تاخیر غیر متمرکزسازی کمک می‌کند.

به نظر می‌رسد خدمات این شرکت‌ در میان کسب‌وکارها مشهور باشد. فستلی از زمان شروع کار خود در طی چند سال به رشد درآمدی سریعی دست یافت.

مطالعه جدیدترین مقالات متاورس

سهام فستلی در متاورس

متاورس به سیستم‌های محاسباتی لبه‌ای مشابه با محاسبه ابرکی زیادی نیاز دارد. در نظر بگیرید که انتقال داده‌های حجیم به ایجاد یک محیط مجازی نیاز دارد که افراد در آن بتوانند با دنیای واقعی تعامل برقرار کنند. انجام انواع تراکنش‌ها بدون محاسبه لبه‌ای غیر ممکن است. فستلی رشد چمشگیری داشته است و نقش مهمی را در افزایش پیوسته محاسبه ابرکی بازی می‌کند. علاوه‌براین، پتانسیل آن به‌عنوان یک سهام متاورس بالا است. هم‌اکنون فستلی مقرون‌به‌صرفه‌تر  است و آن را مدیون کاهش ناشی از فناوری در سهام‌ها است. فستلی یکی از سهام‌هایی است که می‌توانید به آن اعتماد کنید.

 

متاورس از زبان مالک فیسبوک (متا)

متاورس از زبان مارک زاکربرگ
پخش ویدیو

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما

danger-warning-signs-triangle-110303

ما میدانیم که وقت شما چقدر ارزشمند است

بنابراین تصمیم گرفتیم که مقالات ایرکا کریپتو را مستقیما از کتاب های پرفروش دنیا ترجمه کنیم و در اختیار شما عزیزان بگذاریم. بنابراین این اطمینان را به شما مخاطب عزیز می دهیم که شما در حال مطالعه به روز ترین و معتبر ترین مطالب دنیا به زبان روان فارسی هستید.

metaverse-investing

مقاله ای که شما در حال مطالعه آن هستید برگرفته شده از کتاب Metaverse Investing یکی از پرفروش ترین کتاب های وب سایت آمازون است. که ما آن را ترجمه و به رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.

بیشتر درباره متاورس و نحوه کسب درآمد از آن بدانیم:

مقالات را به ترتیب بخوانید، چینش مقالات بر اساس فهرست کتاب است