ارز دیجیتال گالا Gala چیست؟

ارز دیجیتال گالا

ارز دیجیتال Gala چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

گالا چیست و چگونه کار می‌کند؟

گالا گیمز در نظر دارد تا صنعت بازی را در جهت متفاوتی طی کند. وظیفه گالا گیمز، «ایجاد بازی‌های بلاک‌چینی است که واقعا می‌خواهید بازی کنید.» در گالا گیمز از توکنی به‌نام گالا (GALA) استفاده می‌شود. در این مقاله از سایت ایرکا کریپتو قصد داریم تا به توضیح بیشتر در مورد گالا کوین و چگونگی کارکرد آن بیشتر صحبت کنیم.

 

گالا کوین چگونه کار می‌کند؟

این پروژه قصد دارد تا این حقیقت را تغییر دهد که بازیکنان می‌توانند با کلیک بر روی بک دکمه صدها دلار و همچنین ساعت‌های بی‌شماری را  صرف دارایی درون بازی کنند. هدف این پروژه تفکر خلاقانه به کمک فناوری بلاک‌چین در بازی‌هایی است که بازیکنان بازی را کنترل می‌کنند. بازیکنان می‌توانند توکن‌های قابل جابجایی (NFT) را نگه دارند و بر مدیریت بازی‌ها در اکوسیستم گالا گیمز تاثیر بگذارند. مکانیسم گالا به بازیکنان کمک می‌کند تا بدانند که کدام بازی گالا باید توسعه یابد و کدام بازی باید هزینه دریافت کند.

 

چه چیزی گالا گیمز را منحصربه‌فرد کرده است؟

بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین همراه با دارایی‌های مخصوص بازیکن در صنعت ارز رمزنگاری شده چیز جدیدی نیستند. با این حال، گالا گیمز رشد چشمگیری داشته است که در ایرکا هولدینگ به برخی از این مواردی که باعث منحصربه‌فرد شدن این ارز شده است اشاره می‌کنیم:

بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است

این ارز در اصل بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده است و اخیرا بر روی زنجیره هوشمند بایننس به‌صورت دارایی BEP-20 قرار گرفته است. این کار به بازیکنان کمک می‌کند تا هزینه‌های تراکنش را در هنگام استفاده یا خرج کردن توکن‌های GALA کاهش دهند.

 

بازی‌های چندگانه

بازی‌های بر روی شبکه گالا تجربیاتی را فراهم می‌کند که نشان می‌دهد این پلتفرم دارای بازی‌های چندگانه‌ای است. برخی از این بازی‌ها عبارتند از بازی‌های RPG، بازی کشف فضا، دفاع از برج.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما