ارز دیجیتال بایننس کوین BNB چیست؟ قیمت بایننس کوین

ارز بایننس کوین

ارز دیجیتال بایننس کوین BNB چیست؟

IRCA Crypto

خدمات ارز دیجیتال ایرکا کریپتو از اوایل فروردین سال ۱۴۰۰ با جمعی از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه و تکنولوژی فعالیت اش را به صورت حرفه ای شروع کرد. تیم ایرکا کریپتو در تلاش است با ارائه اطلاعات شفاف و ترجمه مقالات بروز جهت آشنایی مردم عزیز ایران و مسئولین محترم قدم بردارد. تیم ما در تلاش است، با استفاده از منابع معتبر در انتقال اطلاعات از سئو استفاده کلاه برداران جلوگیری کند.

ایرکا کریپتو

بایننس کوین (BNB) چیست؟

طبق تحقیقات ایرکا هولدینگ، بایننس کوین (BNB) یک ارز رمزنگاری‌شده است که می‌تواند برای معامله و پرداخت‌ هزینه‌ها استفاده شود. از ژانویه 2018، صرافی بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارز رمزنگاری‌شده در جهان است که بیشتر از 1.4 میلیون تراکنش در هر ثانیه در آن انجام می‌شود.

کاربران بایننس کوین در هزینه‌های تراکنش در صرافی بایننس تخفیف دریافت می‌کنند. همچنین BNB برای ارزهای رمزنگاری شده دیگر نیز معامله یا مبادله می‌شوند مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و غیره.

بایننس کوین در جولای 2017 ایجاد شده بود و ابتدا در بلاک‌چین اتریوم با توکن ERC-20 کار می‌کرد.

کاربردهای بایننس کوین

درست مانند تکامل ارزهای رمزنگاری‌شده دیگر، بایننس کوین دارای چندین کاربرد است که در ادامه در سایت ایرکا کریپتو به توضیح بیشتر آن می‌پردازیم:

تریدینگ

بایننس کوین می‌تواند برای دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده نیز در صرافی‌های مختلف معامله شود که به محدودیت‌های تعیین‌شده توسط صرافی بستگی دارد.

هزینه تراکنش در صرافی بایننس

BNB می‌تواند برای پرداخت تراکنش‌ها در صراف بایننس استفاده شود و همچنین کاربران نیز برای انجام چنین کاری تخفیف دریافت می‌کنند.

پرداخت‌های کارت اعتباری

BNB می‌تواند شکلی از پرداختی برای قبض‌های کارت اعتباری رمزدار در سایت Crypto.com باشد.

پردازش پرداختی

بازرگانان می‌توانند BNB را به‌عنوان روش‌های پرداخت برای مشتریان خود پیشنهاد دهند چرا که انعطاف‌پذیری بیشتری در روش‌های پرداخت آن وجود دارد.

رزرو هتل و بلیط مسافرتی

بایننس کوین BNB می‌تواند برای رزرو هتل و بلیط پرواز در سایت‌های منتخب استفاده شود.

سرگرمی و تفریح

از پرداخت برای هدایای مجازی گرفته تا خرید بلیط‌های قرعه‌کشی، BNB دارای چندین هدف در فضای سرگرمی است.

سرمایه‌گذاری

چندین پلتفرم به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا در سهام‌ها، ETFها و دیگر دارایی‌ها با استفاده از بایننس کوین سرمایه‌گذاری کنند.

وام‌ها و ترانسفرها

ارز بایننس کوین می‌تواند به‌عنوان وثیقه برای وام‌ها در پلتفرم‌های خاص استفاده شود. همچنین به‌کمک برخی برنامه‌ها می‌توان به دوستان خود از طریق بایننس کوین پول پرداخت کرد.

آخرین مقالات:

 مجموعه هلدینگ ایرکا

فرم تماس با ما